Ekipa Reymontowa - strona nieoficjalna

ZACZYNAMY NA PEŁNEJ KUR**E !!

• autor: mr.Chubertus, 2012-03-19 19:40

W tym roku możemy naprawdę ostro namieszać xD Inauguracja w SOBOTE O GODZ. 11:30 na mechaniku.

Ekipa Reymontowa rozpoczyna sezon od meczu na wyjeździe. Miejscowa drużyna - Nieobliczalni podejmie nasza Ekipe dnia 24.03.2012r (sobota) o godz. 11.30 na swoim obiekcje ( boisko na mechaniku) .

"Wiem, że będziemy grać na gorącym terenie, gdyż miejscowa drużyna ma naprawdę dobrych zawodników. Znamy ich jednak bardzo dobrze, gdyż większość z  nich już z nami grała. Myślę wiec, że nie zaskoczą nas niczym nowym, chyba że Michał Ogiński nie będzie się kładł." - Mówił gwiazdor zespołu Konrad Sniper Jonak.

Oczywiście wiemy, że mecz nie będzie należał do łatwych, ale jednak nie chcemy stawiać na pozycji przegranej drużyny przeciwnej, Myślę, że mają jakieś 20% szans na wywalczenie jakiś punktów na swoim obiekcje. Na chwilę obecną wiemy, że prawie pewne jest iż nie wystąpi Dominik Orzeł. Pod znakiem zapytania znajduje się także występ Michała Leśniaka, który walczy z kontuzją. Jedyną dobrą wiadomością jest, że do drużyny dołączył już Konrad Sniper Jonak, który naprawdę może namieszać w tym roku.

Zapraszam na meczyk ;-)

autor: joncekk 2012-03-23 15:19:15